P.R.B BUDPIEC TO RÓWNIEŻ: www.WYBURZENIAROBOTAMI.pl


Oferujemy usługi w zakresie wyburzeń pierwszym w Polsce - najmniejszym i najnowszym robotem wyburzeniowym na świecie - BROKK 70 z siłą udaru aż 160 J!
Robot dzięki swoim MAŁYM rozmiarom sprawdza się doskonale wszędzie tam gdzie nie ma możliwości użycia dużego i ciężkiego sprzętu wyburzeniowego a ręczne kucie jest zbyt czasochłonne i niebezpieczne.
Brokk 70 – zastępuje prace 7-9 pracowników z narzędziami ręcznymi i konsekwentnie przewyższa narzędzia ręczne i koparki. Idealnie nadaje się do pracy w ciasnych przestrzeniach gdzie może dostać się przez standardowy otwór drzwiowy (szerokość brokka to tylko 60 cm!) Dzięki kompaktowym rozmiarom jest łatwy w transporcie - można zabrać go do windy – waży mniej niż 560 kg! Może też jeździć po schodach czy gruzie.
Bez spalin! Dzięki zasilaniu elektrycznemu może pracować w pomieszczeniach zamkniętych. Idealny dla ciężkiego przemysłu gdzie liczy się szybki czas realizacji remontu czy awarii.
Rewelacyjnie sprawdza się w przemyśle cementowym do wyburzania okładzin ogniotrwałych. 3 metrowy zasięg ramienia i możliwość regulowania kątów pracy oraz siły udaru, to możliwość wyboru przez operatora najdogodniejszej pozycji pracy.


budpiec firma remontowo budowlana remonty pieców obrotowych naprawy żelbetowe żelbet roboty specjalistyczne redziny czestochowa śląsk polska carga wieniec wymurówka wymorowka pieców obrotowych hutniczych cementownia cement cemex predsiebiorstwo remontowo budowlane spawanie roboty specjalistyczne spawaie plazma rembud huta cementownia rudniki działoszyn wynajem dzwig bobcat młyn cementu,

2012 © Budpiec - Specjalistyczne remonty budowlane